خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک, سایر گروهها  >  مسمومیت بیش از ۲۰۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت

مسمومیت بیش از ۲۰۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت

خبرگزاری هرانا – روز جاری، معید مهدیان، دبیر شورای صنفی دانشگاه علم و صنعت خبر از مسمومیت بیش از ۲۰۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایسنا، امروز چهارشنبه ۲۴ مهرماه ۱۳۹۸، معید مهدیان، دبیر شورای صنفی دانشگاه علم‌وصنعت از مسمومیت بیش از ۲۰۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه خبر داده است.

براساس این گزارش، شب گذشته تعدادی از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت دچار علائم مسمومیت غذایی شدند که این اتفاق منجر به حضور اورژانس در محل خوابگاه دانشگاه شد.

معید مهدیان در این رابطه افزود: “دانشجویانی که دچار مسمومیت شده‌اند، از دیروز تاکنون در رفت‌ و آمد به درمانگاه هستند، بیش از ۲۰۰ نفر از دانشجویان مسموم شده‌اند و نمی‌دانیم که مسمومیت دانشجویان از غذای ظهر دیروز یا شب دو روز قبل بوده یا خیر.”

وی ادامه داد: “در حال حاضر دانشجویان جلوی سردر اصلی دانشگاه علم‌وصنعت تجمع کرده‌اند و ظرف‌های غذا را بر روی زمین چیده‌اند. فکر می‌کنم یک یا دو نفر الان بستری هستند، ولی بچه‌ها مدام در حال رفت‌وآمد به درمانگاه هستند.”

او با اشاره به عکس العمل ناکافی مسئولین دانشگاه گفت: “تنها واکنش مسئولان دانشگاه این بوده که رئیس دانشگاه در مصاحبه‌ای گفته فقط ۲۵ تا ۳۰ دانشجو به علت تب‌ولرز به بهداری دانشگاه مراجعه کرده‌اند.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید