خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست, حقوق آکادمیک  >  مسمومیت بر اثر نشت گاز؛ ۲۲ دانش آموز در شهرستان بستان آباد راهی بیمارستان شدند

مسمومیت بر اثر نشت گاز؛ ۲۲ دانش آموز در شهرستان بستان آباد راهی بیمارستان شدند

خبرگزاری هرانا – مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستان آباد واقع در استان آذربایجان شرقی از گاز گرفتگی ۲۲ دانش‌آموز بر اثر استنشاق گاز مونوکسیدکربن در مدرسه دخترانه آسیه روستای کرگان جدید خبر داد و گفت این دانش آموزان توسط اورژانس و هلال احمر و خودروهای شخصی به بیمارستان استاد شهریار بستان آباد منتقل شده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از صدا و سیمای آذربایجان شرقی، امروز چهارشنبه ۲۴ مهرماه ۱۳۹۸، امیر هوشنگی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستان آباد واقع در استان آذربایجان شرقی خبر از گاز گرفتگی ۲۲ دانش‌آموز در مدرسه دخترانه آسیه روستای کرگان جدید داد.

بنا بر این گزارش، دادستان عمومی و انقلاب بستان آباد در محل حاضر شده و ضمن بازدید از محل حادثه دستور پلمپ واحد آموزشی تا رفع کامل نواقص موجود را داده است.

سیستم گرمایشی این مدرسه به صورت سیستم موتورخانه مرکزی و مورد تایید اداره گاز و اداره کل نوسازی بوده اما به دلایل نامعلومی، بوی گاز در فضای مدرسه پیچیده و موجب مسمومیت دانش آموزان شده است.

این دانش آموزان توسط اورژانس و هلال احمر و خودروهای شخصی به بیمارستان استاد شهریار بستان آباد منتقل شده و تحت درمان قرار گرفته اند.

امیر هوشنگی گفت: “دانش آموزان این مدرسه از فردا به مدرسه دیگری منتقل خواهند شد تا مشکلات این واحد آموزشی مرتفع شود.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید