خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, سایر گروهها  >  اقدام به خودسوزی یک شهروند در کرمانشاه به دلیل عدم توانایی در بازپرداخت بدهی به بانک

اقدام به خودسوزی یک شهروند در کرمانشاه به دلیل عدم توانایی در بازپرداخت بدهی به بانک

خبرگزاری هرانا – روز گذشته یک شهروند در مقابل ساختمان کلانتری در کرمانشاه اقدام به خودسوزی کرد و توسط مردم به بیمارستان منتقل شد. گفته می‌شود که این شهروند به دلیل عدم توانایی در بازپرداخت بدهی به بانک و از سوی دیگر تلاش بانک جهت تملک منزلش، اقدام به خودسوزی کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز دوشنبه ۸ مهر ماه ۹۸، یک شهروند در کرمانشاه اقدام به خودسوزی کرد و به بیمارستان منتقل شد.

این حادثه حوالی ظهر روز گذشته مقابل ساختمان کلانتری در کرمانشاه اتفاق افتاده است.

یک منبع مطلع به اعلام این خبر به هرانا گفت: “خانه او در رهن بانک بوده که به دلیل عدم بازپرداخت بدهی، بانک نیز از طرق قضایی و انتظامی در تلاش برای تملک ملک او بوده است. این شهروند در اعتراض به این حکم مقابل کلانتری ضابط اجرای حکم تملک منزلش اقدام به خودسوزی کرد. این دومین بار است که او به دلیل مشابه خودسوزی می‌کند.”

لازم به ذکر است که روز یکشنبه ۷ مهرماه نیز، یک شهروند در مقابل ساختمان کلانتری واقع در خیابان ولی عصر تهران، اقدام به خودسوزی کرد و به بیمارستان منتقل شد.

بنا به گفته شاهدان محلی، این فرد قبل از خودسوزی اعلام کرده است که قادر به بازپرداخت وام بانکی خود نبوده و به همین علت بانک، وثیقه وی را را که یک ملک بوده به مزایده گذاشته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید