خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  کودک آزاری؛ پسر ۹ ساله در پی آزار جسمی به بیمارستان منتقل شد

کودک آزاری؛ پسر ۹ ساله در پی آزار جسمی به بیمارستان منتقل شد

خبرگزاری هرانا – یک پسر ۹ ساله در شهرستان کازرون که توسط مادرش به یک چاه ۸ متری انداخته شده و مورد آزار جسمی قرار گرفته بود، به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از بازداشت مادر این کودک آزاردیده خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، مادری که در اطراف شهرستان کازرون پسر بچه ۹ ساله خود را به داخل یک چاه انداخته بود توسط ماموران انتظامی شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس در این باره گفت:‌ “اول مهرماه جاری، ماموران انتظامی خبری مبنی بر مفقودی یک کودک ۹ ساله در یکی از روستاهای توابع شهرستان کازرون دریافت کردند و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند”.

کاووس محمدی، افزود: “با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده در نهایت ماموران به مادر این کودک که مفقودی او را اعلام کرده بود مظنون و تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند”.

وی اضافه کرد: “در تحقیقات تکمیلی و بازجویی های صورت گرفته مادر این کودک به جرم خود اقرار و اعلام کرد کودک خود را به دلیل شیطنت و اذیت کردن در چاه انداخته است”.

وی با بیان اینکه کودک ۹ ساله در چاه پیدا شد افزود: “با تلاش ماموران نیروی انتظامی و عوامل امدادی، کودک زنده از چاه هشت متری بیرون آورده شد و به بیمارستان اعزام و در آنجا بستری و تحت درمان قرارگرفت”.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: “مادر این کودک با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار از آن طریق روانه زندان شد”.

شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری شیراز واقع شده است.

لازم به یادآوری است که در بهمن ماه ۹۷، حبیب الله مسعودی فرید، معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفته بود که طی سال گذشته حدود یک میلیون تماس با اورژانس اجتماعی ۱۲۳ از سوی مردم گرفته شده که از این میان حدود ۱۱ هزار تماس در ارتباط با کودک آزادی بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید