خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  محسن اسدی، مدرس دانشگاه بازداشت شد

محسن اسدی، مدرس دانشگاه بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – محسن اسدی، مدرس دانشگاه یزد که در تاریخ ۹ مردادماه سال جاری با پایان دوران محکومیت از زندان این شهر آزاد شده بود، روز شنبه مجددا توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز شنبه ۲۳ شهریورماه، محسن اسدی، مدرس دانشگاه یزد توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

بازداشت محسن اسدی صبح روز شنبه و هنگام خروج از منزل در حالی صورت گرفته است که وی به تازگی در تاریخ ۹ مردادماه با پایان دوران محکومیت ۱ ماهه خود از زندان یزد آزاد شده بود.

گفته می شود بازداشت مجدد وی در ارتباط با پرونده دیگری است که علیه وی مفتوح شده است؛ با این حال اطلاع دقیقی از دلایل بازداشت این شهروند در دسترس نیست.

محسن اسدی، برادر مجید اسدی زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج است که پیش از این نیز ظهر روز یکشنبه ۵ خردادماه ۹۸، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات سپاه یزد منتقل شده بود. وی حدود یک هفته پس از بازداشت و بازجویی به زندان یزد منتقل شده و به یک ماه حبس تعزیری محکوم شده بود.

محسن اسدی در تاریخ ۹ مردادماه با پایان دوران محکومیت از زندان یزد آزاد شده بود.

لازم به ذکر است محسن اسدی برادر مجید اسدی، زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج است که از تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ به اتهام “اقدام علیه امنیت ملی از طریق اجتماع و تبانی” و “تبلیغ علیه نظام” در حال تحمل ۶ سال حبس تعزیری خود در این زندان است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید