خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  تداوم بازداشت و بلاتکلیفی نرگس منصوری در زندان اوین

تداوم بازداشت و بلاتکلیفی نرگس منصوری در زندان اوین

خبرگزاری هرانا –  نرگس منصوری، فعال مدنی و از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، روز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه از زندان قرچک ورامین به بند زنان زندان اوین منتقل شده است. وی پیش از انتقال به زندان قرچک ورامین به مدت ۲۰ روز در سلول های انفرادی بازداشتگاه اطلاعات سپاه تحت بازجویی بوده است. نرگس منصوری در تاریخ ۲۱ مردادماه در زمان بازگشت از محل کار، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، نرگس منصوری، فعال مدنی و از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه در بند زنان زندان اوین به سر می برد.

نرگس منصوری در تاریخ ۱۳ شهریورماه در پی اعتصاب غذای اعتراضی سه روزه، از زندان قرچک ورامین به بند زنان زندان اوین منتقل شده است.

وی در تاریخ ۲۱ مردادماه در هنگام بازگشت از محل کار خود توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از اینکه به مدت ۲۰ روز در سلول های انفرادی بازداشتگاه اطلاعات سپاه موسوم به بند ۲ الف زندان اوین تحت بازجویی بوده به زندان قرچک ورامین منتقل شده بود.

نرگس منصوری دارای یک فرزند ۱۲ ساله بوده و ۲۸ روز گذشته را در بازداشت و بلاتکلیفی به سر برده است.

این فعال مدنی یکی از امضاکنندگان بیانیه ۱۴ فعال مدنی زن، مبنی بر استعفای آیت الله خامنه ای بوده است. گمان این می‌رود بازداشت خانم منصوری در رابطه با نامه مذکور باشد، هر چند هنوز هیچ منبع مستقلی ارتباط بین بازداشت خانم منصوری و نامه مورد اشاره را تایید نکرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید