خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  اقدام به خودسوزی مرد ۴۵ ساله در ساری

اقدام به خودسوزی مرد ۴۵ ساله در ساری

خبرگزاری هرانا – سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس مازندران با بیان اینکه بامداد امروز یکشنبه مرد ۴۵ ساله‌ای در ساری به علت خودسوزی با بنزین در بیمارستان سوانح و سوختگی زارع بستری شد، گفت که مصدوم دچار ۱۰۰ درصد سوختگی شده و در حال حاضر وضعیت وی وخیم اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس مازندران گفت: امروز یکشنبه ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۸ مرد ۴۵ ساله‌ای در ساری به علت خودسوزی در بیمارستان سوانح و سوختگی زارع ساری بستری شد.

ذکریا اشکپور افزود: ساعت ۱ و ۳۹ دقیقه بامداد امروز یکشنبه ۱۰ شهریورماه در گزارشی به سازمان اورژانس ساری مبنی خودسوزی مردی در منطقه دخانیات ساری گزارش شد.

او با بیان اینکه تکنسین‌های اورژانس در محل حادثه حاضر شدند، افزود: در این حادثه مرد ۴۵ ساله با بنزین اقدام خودسوزی کرده بود.

اشکپور گفت: تکنسین‌های اورژانس پس از اقدامات پزشکی اولیه مصدوم را به در بیمارستان سوانح و سوختگی شهید زارع ساری منتقل کردند.

سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس مازندران با بیان اینکه مصدوم دچار ۱۰۰ درصد سوختگی شد افزود:در حال حاضر حال بیمار وخیم اعلام شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید