خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, کارگران  >  جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات پروین محمدی برگزار شد

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات پروین محمدی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات پروین محمدی، از فعالان کارگری بازداشت شده در پارک جهان نما، امروز در دادگاه انقلاب کرج برگزار شد. پروین محمدی در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه به همراه تعدادی از فعالین کارگری در پارک جهان نما واقع در اتوبان تهران-کرج بازداشت شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل ار اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز شنبه ۲ شهریورماه ۱۳۹۸، جلسه دادگاه پروین محمدی، فعال کارگری در شعبه اول دادگاه انقلاب کرج برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه دادگاه اتهام “تبلیغ علیه نظام” علیه پروین محمدی مطرح شده است.

این فعال کارگری در تاریخ ۱۱ تیرماه با دریافت ابلاغیه ای به شعبه ۱ دادگاه انقلاب کرج احضار شده بود.

روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه، تعدادی از فعالین کارگری که تعدادشان ۱۲ تن برآورد شده بود در پارک جهان نما واقع در اتوبان تهران-کرج بازداشت شدند.

۴ تن از این فعالین به نام های پروین محمدی، واله زمانی، علیرضا ثقفی و هاله صفرزاده چند روز در بازداشت مانده و باقی افراد ساعاتی پس از بازداشت آزاد شده بودند. خانم محمدی در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه، با تودیع قرار کفالت آزاد شد.

پروین محمدی در تاریخ ۱۹ خردادماه جهت ارایه آخرین دفاعیات در شعبه ۲ بازپرسی دادسرای ناحیه ۱ کرج حاضر شد. در این جلسه که همزمان برای پروین محمدی، علیرضا ثقفی و هاله صفرزاده تشکیل شد، اتهام “تبلیغ علیه نظام” علیه این سه فعال کارگری عنوان شده شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید