خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  مرگ بیمار در حیاط بیمارستانی که او را پذیرش نکرد

مرگ بیمار در حیاط بیمارستانی که او را پذیرش نکرد

خبرگزاری هرانا – یک شهروند مبتلا به عارضه قلبی به دلیل عدم پذیرش در بیمارستان شهدای کرمانشاه در همان محل جان خود را از دست داد. دلیل عدم پذیرش وی همراه نداشتن دفترچه خدمات درمانی بوده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، حدود ساعت ۱۰ شب دوشنبه ۲۱ مردادماه ۹۸، یک شهروند به دلیل همراه نداشتن دفترچه خدمات درمانی در بیمارستان پذیرش نشد و در حیاط بیمارستان جان خود را از دست داد.

طبق گفته خانواده فرد متوفی، این مرد به بیمارستان شهدای کرمانشاه وابسته به مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مراجعه می‌کند و می‌گوید دچار ناراحتی قلبی شده، اما دفترچه درمانی همراه ندارد؛ با وجود درخواست‌های مکرر این بیمار، بیمارستان به علت آنچه نداشتن دفترچه درمانی اعلام شده او را پذیرش نمی‌کند.

 معاون درمان سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: موضوع فوت مردی در حیاط بیمارستان شهدای کرمانشاه به علت عارضه قلبی، فعلا در دست بررسی است.

سیدجواد باقری معاون درمان سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه در خصوص خبر فوت بیمار قلبی مراجعه کننده به بیمارستان شهدای کرمانشاه که توسط خانواده او عدم پذیرش پرسنل بیمارستان اعلام شده است، گفت: خبر فوت این شهروند امروز به دست ما رسیده و بلافاصله در دست بررسی قرار گرفته است، فعلا امکان رد و یا تایید آن وجود ندارد.

او گفت: پس از پایان بررسی‌ها و اطلاع دقیق از موضوع، در خصوص این مساله اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

باقری با اشاره به اینکه موضوع با مدیر سازمان تامین اجتماعی در میان گذاشته شده است، گفت: پیگیر موضوع هستیم و در صورت رسیدن به نتیجه جوابیه‌ای صادر می‌کنیم.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید