خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, کارگران  >  فرزانه زیلابی به دادسرای عمومی و انقلاب اهواز احضار شد

فرزانه زیلابی به دادسرای عمومی و انقلاب اهواز احضار شد

خبرگزاری هرانا – فرزانه زیلابی، وکیل مدافع دو تن از متهمان پرونده اعتراضات هفت تپه با دریافت ابلاغیه ای به دادسرای عمومی و انقلاب شهر اهواز احضار شد. وی پیشتر نیز به دادسرای شوش احضار شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از سندیکای کارگران هفت تپه، فرزانه زیلابی، وکیل دادگستری که وکالت اسماعیل بخشی و علی نجاتی را در پرونده اعتراضات هفت تپه بر عهده دارد، به دادسرای عمومی و انقلاب اهواز احضار شد.

در این گزارش آمده است که فرزانه زیلابی در حالی به دادسرا احضار شده است که کمتر از ۱۰ روز به برگزاری جلسه دادگاه متهمان پرونده اعتراضات هفت تپه باقی مانده است. خانم زیلابی در این پرونده وکالت علی نجاتی و اسماعیل بخشی را بر عهده دارد.

در این گزارش اشاره‌ای به دلیل احضار خانم زیلابی نشده است.

گفتنی است جلسه رسیدگی به اتهامات مطروحه علیه متهمان پرونده اعتراضات هفت تپه در تاریخ ۱۲ مردادماه سال جاری و در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی محمد مقیسه برگزار خواهد شد.

روز چهارشنبه ۲۲ خردادماه ۹۸، امیر امیرقلی، ساناز اله یاری، امیرحسین محمدی فرد و اسماعیل بخشی به صورت جداگانه جهت ابلاغ کیفرخواست به  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران منتقل شده و به زندان اوین بازگردانده شدند.

لازم به یادآوری است که فرزانه زیلابی در بهمن‌ماه سال گذشته نیز به شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شوش احضار شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید