خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  درگیری و خشونت در پی امر به معروف در کرج

درگیری و خشونت در پی امر به معروف در کرج

خبرگزاری هرانا ـ تعدادی از شهروندان در مشکین دشت کرج با فردی که تحت عنوان “امر به معروف” به آنان معترض شده بود درگیر شدند. فرد مضروب شده طلبه حوزه علمیه بوده است. کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از فارس، نیمه شب پنجشنبه ۲۷ تیرماه ۹۸، یک طلبه حوزه علمیه در پی اعتراض به چند شهروند تحت عنوان “امر به معروف” و بروز درگیری و خشونت مضروب شده است.

بر اساس این گزارش پس از درگیری، مصدوم به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شده و پس از درمان های اولیه، بخیه سر و سونوگرافی داخلی وضعیت جسمانی من رو به بهبود بوده و روز جاری از بیمارستان مرخص شده است.

لازم به یادآوری است کنشگران اجتماعی دخالت بی ضابطه شهروندان در امور و احوالات شخصی یکدیگر را تحت نام امر به معروف یک معضل دانسته و آن را موجب گسترش خشونت و ناامنی در جامعه می خوانند. پیشتر هم گزارشاتی از درگیری خشن شهروندان تحت عنوان مسئله امر به معروف منتشر شده بود.

خردادماه امسال نیز دخالت یک زن درباره پوشش چند زن دیگر تحت عنوان امر به معروف موجب بروز درگیری مختصر خیابانی بین آنها در شهر خمام گیلان شد،

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید