خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, فرهنگی  >  مدیر سابق مجموعه ورزشی آزادی به دلیل برگزاری یک همایش پیاده روی به دادسرای ارشاد احضار شد

مدیر سابق مجموعه ورزشی آزادی به دلیل برگزاری یک همایش پیاده روی به دادسرای ارشاد احضار شد

خبرگزاری هرانا – علی اکبر شعبانلو مدیر سابق مجموعه ورزشی آزادی، روز جاری اعلام کرد که جهت پاره ای از توضیحات در دادسرا حاضر شده است. آقای شعبانلو در پی برگزاری همایش پیاده روی همگانی در مجموعه آزادی به دادسرای ارشاد احضار شده بود. به گفته وی پس از ارایه دفاعیاتش موضوع رفع شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، امروز سه شنبه ۱۸ تیرماه ۱۳۹۸، مدیر سابق مجموعه ورزشی آزادی، علی اکبر شعبانلو، اعلام کرد که در حاشیه انتشار برخی تصاویر از همایش پیاده روی همگانی در مجموعه آزادی به دادسرای ارشاد احضار شده است.

علی اکبر شعبانلو در خصوص علت احضارش گفت: “۱۳ اردیبهشت سال جاری با درخواست رسمی سازمان ورزش شهرداری همایش پیاده روی همگانی در مجموعه آزادی برگزار شد که ظاهراً برخی تصاویر از حاشیه برگزاری این همایش واکنش‌هایی داشته و در نهایت موضوع به دادسرای ارشاد کشیده شده بود”.

وی با بیان اینکه مشکل رفع شده است، ادامه داد: “دادسرای ارشاد در موضوع انتشار برخی تصاویر از همایش پیاده‌رویی که با مشارکت سازمان ورزش شهرداری و مجموعه ورزشی آزادی برگزار شده بود، توضیحاتی را خواسته بود که در نهایت پس از حضور در دادسرای ارشاد و استماع دفاعیات، موضوع رفع شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید