خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه، جمعی از مالکان خودروهای وارداتی پلاک منطقه آزاد اروند مقابل سازمان منطقه آزاد اروند، تعدادی از مدیران دفاتر سازمان نیازمندی‌های همشهری در تهران و شماری از دستفروشان تبریز، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، امروز یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸؛جمعی از مالکان خودروهای خارجی بار دیگر در اعتراض به ترخیص نشدن خودروهای خود، مقابل سازمان منطقه آزاد اروند، تجمع کردند.

بر اساس این گزارش؛ این دومین تجمع مالکان خودروهای وارداتی پلاک منطقه آزاد اروند در روزهای اخیر است که نسبت به ترخیص نشدن خودروهای خود اعتراض داشتند.

به گفته مالکان خودروهای وارداتی خارجی ۱۸ ماه از وعده مسئولان منطقه آزاد اروند برای ترخیص خودروهای وارداتی می‌گذرد اما همچنان خبری از ترخیص نیست، این در حالی است که همه کارهای قانونی انجام شده و قوانین سرزمین مادری نیز شامل این خودروهای وارداتی نمی شود.

تجمع مدیران دفاتر سازمان نیازمندی‌های همشهری

به گزارش هرانا، امروز یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸؛ جمعی از مدیران دفاتر سازمان نیازمندی‌های همشهری در اعتراض به عدم دریافت مطالبات و عدم تعیین تکلیف مالی خود، مقابل ساختمان همشهری در تهران، دست به تجمع زدند.

تجمع دست فروشان تبریز

به گزارش هرانا، امروز یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸؛ جمعی از دستفروشان تبریز بار دیگر در اعتراض به جمع آوری و ایجاد بازار شب، در میدان نماز تبریز، دست به تجمع زدند.

دستفروشان تبریزی نسبت به ممنوعیت دستفروشی در محوطه بازار تاریخی تبریز و ایجاد بازار شب، در میدان نماز تبریز معترض هستند.

آنها می‌گویند: منبع درآمد ما همین دستفروشی در بازار تاریخی تبریز بوده حال آنکه هیچ ساماندهی برای دستفروشی در تبریز وجود ندارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید