خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, سایر گروهها  >  خودکشی سه شهروند در نسیم شهر و گچساران به دلیل بیکاری و مشکلات اقتصادی

خودکشی سه شهروند در نسیم شهر و گچساران به دلیل بیکاری و مشکلات اقتصادی

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته دو شهروند از جمله یک مادر ۱۹ ساله در نسیم شهر تهران به دلیل مشکلات اقتصادی اقدام به خودکشی کرده و جان خود را از دست دادند. همزمان یک شهروند دیگر اهل شهر گچساران واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز به دلیل بیکاری خودکشی کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز پنجشنبه ۲۳ خردادماه ۱۳۹۸، یک شهروند ساکن نسیم شهر تهران به دلیل شرایط بد اقتصادی در منزل پدری خود دست به خودکشی زده و جان خود را از دست داد.

هویت این شهروند “فاطمه اسدپور، ۱۹ ساله و مادر یک فرزند دو ساله” توسط هرانا احراز شده است.

یک منبع مطلع در خصوص خودکشی فاطمه اسدپور به گزارشگر هرانا گفت که وی با مصرف قرص اقدام به خودکشی کرده است. به گفته این منبع مطلع خانم اسدپور به دلیل مشکلات اقتصادی از پنج ماه پیش بصورت جدا از همسر و فرزند خود و در منزل پدری‌اش زندگی می کرد. گفته می‌شود که همسر وی به کارگری اشتغال داشته و طی چند ماه گذشته حقوق‌اش پرداخت نشده بود.

بر اساس اطلاعات دریافتی از این منبع مطلع، همچنین طی هفته گذشته یک شهروند ۲۲ ساله اهل زنجان و ساکن نسیم‌شهر به نام “رحمان” که نام خانوادگی وی احراز نشده نیز دست به خودکشی زده و جان خود را از دست داده است. گفته می‌شود این شهروند ۲۲ ساله به شغل “کف‌سابی” اشتغال داشته و دلیل خودکشی وی نیز شرایط بد اقتصادی گزارش شده است.

نسیم‌شهر مرکز بخش بوستان شهرستان بهارستان در استان تهران است. این شهر در ۱۵ کیلومتری جنوب غرب تهران قرار گرفته است.

همزمان یک شهروند دیگر در شهرستان گچساران نیز به دلیل بیکاری و مشکلات اقتصادی اقدام به خودکشی کرده و جان خود را از دست داده است.

هویت این شهروند “شایان پرور” توسط هرانا احراز شده است.

شهرستان گچساران در جنوب غربی استان کهگیلویه و بویراحمد است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید