خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, کارگران  >  پروین محمدی جهت ارایه آخرین دفاعیات در دادسرا حاضر شد

پروین محمدی جهت ارایه آخرین دفاعیات در دادسرا حاضر شد

خبرگزاری هرانا – روز جاری پروین محمدی، از فعالان کارگری بازداشت شده در پارک جهان نما، جهت ارایه آخرین دفاعیات در دادسرای ناحیه ۱ کرج حاضر شد. در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه، پروین محمدی به همراه تعدادی از فعالین کارگری در پارک جهان نما واقع در اتوبان تهران-کرج بازداشت شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران،  امروز یکشنبه ۱۹ خردادماه ۱۳۹۸، پروین محمدی، نایب رییس هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران که برای اخذ آخرین دفاعیات به شعبه ۲ بازپرسی دادسرای ناحیه ۱ کرج احضار شده بود، با مراجعه به شعبه مذکور آخرین دفاعیات خویش را ارایه کرد.

طبق این گزارش در جلسه دادگاه امروز که همزمان برای پروین محمدی، علیرضا ثقفی و هاله صفرزاده تشکیل شد اتهام “تبلیغ علیه نظام” برای این سه فعال کارگری صادر شده بود.

گفتنی است که پروین محمدی در تاریخ ۲۱ اردیبهشت‌ ماه، با تودیع قرار کفالت آزاد شده بود.

روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه، تعدادی از فعالین کارگری که تعدادشان ۱۲ تن برآورد شده بود در پارک جهان نما واقع در اتوبان تهران-کرجبازداشت شدند.

۴ تن از این فعالین به نام های پروین محمدی، واله زمانی، علیرضا ثقفی و هاله صفرزاده چند روز در بازداشت مانده و باقی افراد ساعاتی پس از بازداشت آزاد شده بودند.

در تاریخ ۸ اردیبهشت، علیرغم مراجعه خانواده بازداشت شدگان جهت تودیع قرار به آنها گفته شده است که تا روز چهارشنبه باید منتظر باشند. به خانواده این فعالین گفته شده بود که واله زمانی، نیز آزاد شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید