خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اقلیت های ملی  >  دو برادر توسط نیروهای امنیتی در اهواز بازداشت شدند

دو برادر توسط نیروهای امنیتی در اهواز بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – دو برادر به نام های بنیامین آلبوغبیش و محمدعلی آلبوغبیش پیش از عید فطر توسط نیروهای امنیتی در شهر اهواز بازداشت شدند. بنیامین آلبوغبیش در بازداشتگاه اداره اطلاعات اهواز به سر می برد و محمدعلی آلبوغبیش به زندان شیبان اهواز منتقل شده است. گفته می شود این شهروندان پیش از این نیز توسط نیروهای امنیتی بازداشت و با تودیع قرار آزاد شده بودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، پیش از عید فطر، بنیامین و محمدعلی آلبوغبیش دو برادر اهل اهواز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده اند.

بنیامین آلبوغبیش ۲۹ ساله از زمان بازداشت در اداره اطلاعات اهواز به سر می برد و برادرش محمدعلی آلبوغبیش ۲۶ ساله به زندان شیبان اهواز منتقل شده است.

از دلایل بازداشت این شهروندان اطلاع دقیقی در دست نیست، با این حال در ایام ماه رمضان و عید فطر در استان خوزستان تعدادی از شهروندان عرب اهل سنت به بهانه های مختلف بازداشت شده و یا تحت فشارهای امنیتی قرار گرفته‌اند.

این شهروندان پیشتر نیز در تاریخ ۲۳ اسفندماه سال ۹۶ به همراه مادرشان مریم زبیدی در منزل شخصی بازداشت و پس از مدتی با تودیع قرار آزاد شده بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید