خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک, کودکان  >  مصدومیت ۷ دانش آموز در تصادف سرویس مدرسه در هشترود

مصدومیت ۷ دانش آموز در تصادف سرویس مدرسه در هشترود

خبرگزاری هرانا – صبح امروز سرویس مدرسه دانش آموزان کندی از توابع هشترود که برای شرکت در امتحانات خرداد عازم این شهر بود در جاده هشترود – تبریز محور خورجستان به دامناب دچار سانحه شد و ۷ نفر که دچار مصدومیت شده بودند، به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، امروز دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸، بر اثر تصادف سرویس مدرسه دانش آموزان کندی از توابع  هشترود ۷ نفر مصدوم شدند.

یر اساس این گزارش، سرویس حامل دانش آموزان کندی از توابع هشترود که برای شرکت در امتحانات خرداد عازم این شهر بود در جاده هشترود – تبریز محور خورجستان به دامناب دچار سانحه رانندگی شد و هفت مصدوم برجای گذاشت.

مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان هشترود اظهار داشت: “در این حادثه رانندگی ۲ دستگاه سواری پراید و پژوه ۴۰۵ با هم برخورد کردند”.

ایرج خانی اضافه کرد: “بلافاصله و پس از دریافت خبر این حادثه، نیروهای پایگاه‌های اورژانس قویون قشلاقی و هشترود به محل اعزام و مصدومان را به بیمارستان امام حسین هشترود انتقال دادند”.

وی به وخامت حال ۲ نفر از مصدومان حادثه اشاره کرد و گفت: “یکی از مصدومان توسط آمبولانس و دیگری توسط بالگرد به بیمارستان امام خمینی تبریز اعزام شدند و پنج مصدوم دیگر حادثه در بیمارستان امام حسین تحت درمان هستند”.

شهرستان هشترود یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی می‌باشد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید