خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته و امروز، جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین در مقابل ساختمان بانک مرکزی در تهران و جمعی از مالباختگان موسسه بدر توس در مقابل ساختمان استانداری خراسان رضوی، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۸؛ جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین، در اعتراض به برآورده ‌نشدن مطالبات خود، در مقابل ساختمان بانک مرکزی در تهران، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

معترضان در جریان این تجمع شعارهایی از جمله “حاصل کار کشور دزدی تو روز روشن”، “غارت ملی شده نقض امانت شده ”، “چه تدبیر قشنگی غارت نا امیدی ”، “یا حجه ابن الحسن ریشه ظلم و بکن” را سر دادند.

اعتراض سپرده گذاران موسسه‌های مالی و اعتباری از سه سال پیش آغاز شد و دولت و بانک مرکزی پرداخت مطالبات سپرده گذاران از طریق بانک‌های دولتی و خصوصی را متعهد شدند.

بر اساس ادعای بانک مرکزی تا به حال مطالبات بیش از ۹۵ درصد سپرده گذاران پرداخت شده است.

تجمع مالباختگان موسسه بدر توس در مشهد

به گزارش هرانا – روز یکشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸؛ جمعی از مالباختگان موسسه بدر توس در مشهد نسبت به برآورده ‌نشدن مطالبات خود، در مقابل ساختمان استانداری خراسان رضوی، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

موسسه منحل شده بدر توس یکی از زیر مجموعه های کاسپین است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید