خبرگزاری هرانا
امروز شنبه 25 می 2019, 7th of December 2019      آخرين بروز رسانی در 2019/05/25 ساعت 21:59:02

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه، گروهی از کارگران اخراج شده منطقه ویژه پارس (عسلویه)، جمعی از کارگران و کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان و شماری از کارگران شهرداری اهواز، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸؛ گروهی از کارگران اخراج شده منطقه ویژه پارس (عسلویه)، در مقابل ورودی ساختمان سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، دست به تجمع زدند.

معترضان دلیل تجمع خود را در اعتراض به بیکاری و مطالبات مزدی پرداخت نشده خود عنوان کردند.

منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) در جنوب شرقی استان بوشهر در حاشیه خلیج فارس در ۳۰۰ کیلومتری جنوب شرقی بوشهر قرار دارد.

تجمع کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان

به گزارش هرانا، جمعی از کارگران و کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان، در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی معوقه خود، دست به اعتصاب و تجمع زدند.

نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان، سابقاً نیروگاه گازی آبادان (در آبادان، کیلومتر ۹ جاده آبادان – ماهشهر)، یکی از نیروگاه‌های ایران از نوع سیکل ترکیبی با ظرفیت تولید ۸۱۵ مگاوات است که شامل ۴ واحد گازی ۱۲۳٫۴ مگاواتی و ۲ واحد بخار ۱۶۰ مگاواتی در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار است.

تجمع کارگران شهرداری اهواز

به گزارش هرانا، امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸؛ شماری از کارگران شهرداری اهواز، در اعتراض به عدم پرداخت معوقات مزدی خود، دست از کار کشیده و تجمع کردند.

کارگران شهرداری اهواز پیشتر در اسفند ماه سال گذشته نیز در اعتراض به عدم پرداخت حق بیمه خود دست به تجمع اعتراضی زده بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید