خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  ممنوع التصویری شهره سلطانی در صدا و سیما

ممنوع التصویری شهره سلطانی در صدا و سیما

خبرگزاری هرانا – پس از آنکه رئیس سازمان صداوسیما به شبکه‌های سه و پنج تذکری مبنی بر اصلاح سبک زندگی سلبریتی هایی که روی آنتن تلویزیون فعالیت می‌کنند داد، با دستور مدیر شبکه پنج حضور و اجرای شهره سلطانی، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینمای ایران در برنامه “جشن رمضان”، ممنوع اعلام شد. گفتنی است بعد از اینکه در صفحه شخصی این بازیگر عکس‌هایی از حضور سگ در زندگی شخصی‌اش منتشر شد، برخی از مسئولان خواستار تجدید نظر در استفاده از وی در برنامه جشن رمضان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، پس از تذکر رئیس سازمان صداوسیما به شبکه‌های سه و پنج مبنی بر اصلاح سبک زندگی سلبریتی‌هایی که روی آنتن رسانه ملی فعالیت می‌کنند، با دستور مدیر شبکه پنج سیما اجرای شهره سلطانی، یکی از بازیگرانی که در برنامه جشن رمضان قطعه‌ای نمایشی را اجرا می‌کرد، متوقف شد.

بنا بر این گزارش، این تذکر برای نخستین بار توسط سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی عضو شورای نظارت بر سازمان صداوسیما، رسانه‌ای شد و وی اعلام کرد که این موضوع فقط برای شبکه پنج نیست و در شبکه سه هم متاسفانه چنین مواردی داریم و دوم هم اینکه بر اساس اطلاعات بنده شخص دکتر علی عسکری نسبت به این موارد تذکر ویژه داده و قرار است در حیطه زمانی مشخص یا این افراد رفتار و سبک زندگی خود را اصلاح کنند و در قاب تلویزیون بمانند یا اینکه تلویزیون در مقام اجرای تلویزیونی عذر آنها را خواهد خواست و ما با این اساس منتظر نتایج اقدامات بعدی سازمان می‌مانیم.

بلافاصله بعد از تذکر رئیس سازمان، شبکه پنج حضور این بازیگر (شهره سلطانی) را در برنامه ممنوع اعلام کرد.

گفتنی است که ممنوعیت حضور شهره سلطانی در تلویزیون پس از انتشار عکس‌هایی از زندگی خصوصی و به ویژه حضور سگ در زندگی شخصی‌اش صورت گرفته است.

این بازیگر در واکنش به این اتفاق در حساب شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت: “تیغ بران گر به دستت داد چرخ روزگار هر چه میخواهی ببر، اما نبر نان کسی”.

همچنین هشتگ‌هایی در مورد مهربانی با حیوانات و تمرین مهربانی منتشر کرد.

لازم به ذکر است که ورود به حریم خصوصی شهروندان و تفحص در شیوه زندگی آنان مغایر با قانون و اصول پذیرفته شده حقوق بشری است.

روز گذشته نیز امیرمهدی ژوله، نویسنده و بازیگر تلویزیون و سینمای ایران ممنوع التصویر شد. این خبر با پخش تیزر فیلم سینمایی “سامورایی در برلین” و حذف تصاویر این بازیگر از آن با واکنش‌هایی از سوی جامعه هنری ایران روبرو شده است. گفته می شود که انتقادهای اخیر ژوله از حذف عادل فردوسی پور از تلویزیون و انتقادهای وی به سانسور سانسور در تلویزیون و حوزه‌های مختلف هنری یکی از دلایل ممنوع التصویر شدن وی است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید