خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  میلاد بحری به بازداشتگاه اداره اطلاعات اهواز منتقل شد

میلاد بحری به بازداشتگاه اداره اطلاعات اهواز منتقل شد

خبرگزاری هرانا – میلاد بحری، شهروند  خوزستانی روز جاری از بازداشتگاه اداره اطلاعات شادگان به بازداشتگاه این نهاد در شهر اهواز منتقل شده است. وی روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸، میلاد بحری شهروند خوزستانی از بازداشتگاه اداره اطلاعات شادگان به بازداشتگاه این نهاد در شهر اهواز منتقل شد.

این شهروند ۲۹ ساله که گفته می شود در زمینه پوشش خبری مناطق سیل زده خوزستان فعالیت داشته است روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه توسط نیروهای امنیتی شهرستان شادگان بازداشت شده بود.

میلاد بحری

کماکان از دلایل بازداشت و مصادیق اتهامی علیه وی اطلاعی حاصل نشده است.

پس از وقوع سیل تعداد زیادی از شهروندان خوستانی عمدتا عرب در مناطق جنوبی خوزستان بازداشت شدند، هرانا پیشتر طی گزارشی هویت ده‌ها تن از بازداشت شدگان مورد اشاره را احراز کرده بود.

وقوع سیل در ایران در فروردین‌ماه سال جاری ابعاد گسترده‌ای به خود گرفت و در بسیاری از استان‌های کشور از جمله استان خوزستان خسارات جانی و مالی بسیاری بجا گذاشت.

سیل در نقاط مختلف ایران از ۲۶ اسفندماه آغاز شد و تا اواخر فروردین‌ماه در برخی مناطق ادامه یافت. در پی این سیل صدها نفر مجروح و ده‌ها تن جان باختند. عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران خسارت سیل اخیر در ایران را بین ۳۰ تا ۳۵ هزار میلیارد تومان اعلام کرده بود. او گفته ۲۵ استان و بیش از چهار هزار و ۴۰۰ روستا در کشور درگیر سیل شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید