خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان, کارگران  >  پروین محمدی، فعالین کارگری با تودیع قرار آزاد شد

پروین محمدی، فعالین کارگری با تودیع قرار آزاد شد

خبرگزاری هرانا – پروین محمدی از فعالان کارگری بازداشت شده در پارک جهان نما ساعاتی پیش با تودیع قرار کفالت آزاد شد. در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه، پروین محمدی به همراه تعدادی از فعالین کارگری در پارک جهان نما واقع در اتوبان تهران-کرج بازداشت شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز شنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۹۸، پروین محمدی فعال کارگری بازداشت شده با تودیع قرار کفالت آزاد شد.

گفته می‌شود همزمان با آزادی این شهروند خانواده دو فعال کارگری دیگر به نام‌های هاله صفرزاده و علیرضا ثقفی موفق به تودیع قرار شده‌اند و در انتظار آزادی آنان به سر می برند.

لازم به یادآوری است روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه، تعدادی از فعالین کارگری که تعدادشان ۱۲ تن برآورد شده بود در پارک جهان نما واقع در اتوبان تهران-کرجبازداشت شدند.

۴ تن از این فعالین به نام های پروین محمدی، واله زمانی، علیرضا ثقفی و هاله صفرزاده در بازداشت مانده و باقی افراد ساعاتی پس از بازداشت آزاد شده بودند.

در تاریخ ۸ اردیبهشت، علیرغم مراجعه خانواده بازداشت شدگان جهت تودیع قرار به آنها گفته شده است که تا روز چهارشنبه باید منتظر باشند. به خانواده این فعالین گفته شده بود که واله زمانی، نیز آزاد شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید