خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  محمدرضا نسب عبداللهی بازداشت شد

محمدرضا نسب عبداللهی بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – محمدرضا نسب عبداللهی، سردبیر سایت های “انار پرس” و “آبان پرس”، عصر روز شنبه توسط نیروهای امنیتی در شهر انار بازداشت و به مکان نامعلومی در کرمان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، عصر روز شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، محمدرضا نسب عبداللهی، روزنامه‌نگار ساکن شیراز و سردبیر سایت‌های انارپرس و آبان‌پرس توسط نیروهای اطلاعات سپاه شهر انار در استان کرمان بازداشت و سپس به کرمان منتقل شد.

همسر این روزنامه‌نگار طی یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اعلام این خبر گفت: “ماموران امنیتی پس از بازداشت محمدرضا نسب‌عبداللهی به منزل مادری وی در شهر انار مراجعه کرده و لپ‌تاپ و وسایل شخصی‌اش را با خود بردند. سپس وی را به کرمان منتقل کردند”.

وی افزوده است: “نیروهای امنیتی شب همان روز به منزل شخصی وی در شیراز مراجعه کرده و هارد، کامپیوتر و دیگر وسایل شخصی وی را با خود بردند”.

تا لحظه تنظیم این گزارش اطلاع دقیقی در خصوص دلیل بازداشت و محل نگهداری این روزنامه‌نگار به دست نیامده است.

لازم به یادآوری است که محمدرضا نسب‌عبداللهی، پیشتر در سال ۹۲ توسط دادگاهی در کرمان از بابت اتهام “نشر اکاذیب” بصورت غیابی به شش ماه حبس محکوم شده بود.

محمد رضا نسب عبدالهی پیش تر نیز مدت شش ماه در زندان رفسنجان زندانی بود. او در شهریور ۸۴ پس از پایان یافتن شش ماه حکمش و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی از زندان آزاد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید