خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸, 16th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ ساعت ۲۰:۵۴:۳۰

    خانه  > حقوق آکادمیک, کودکان  >  استان کرمانشاه؛ واژگونی مینی‌ بوس، باعث مصدوم شدن ۱۱ دانش آموز شد

استان کرمانشاه؛ واژگونی مینی‌ بوس، باعث مصدوم شدن ۱۱ دانش آموز شد

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از مصدوم شدن ۱۱ دانش آموز دختر در حادثه واژگونی یک دستگاه مینی بوس خبر داد. این حادثه ظهر امروز و در محور کنگاور-صحنه رخ داده است. ۹ دانش آموز پس از مداوا از بیمارستان ترخیص شده و ۲ دانش آموز دیگر به دلیل شکستگی دست و پا همچنان بستری هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایسنا، واژگونی یک دستگاه مینی بوس در محور کنگاور – صحنه که حامل تعدادی دانش آموز دختر بود، ۱۱ مصدوم بر جای گذاشت.

محمد حیدری رئیس پلیس راه استان کرمانشاه اظهار داشت: این حادثه حوالی ظهر امروز دوشنبه ۲ اردیبهشت ۹۸ و در کیلومتر ۱۵ محور کنگاور به صحنه رخ داد.

وی افزود: در این سانحه ۱۱ دانش آموز کنگاوری مقطع متوسطه اول که عازم اردوی تفریحی به سمت صحنه بودند بر اثر واژگونی دچار آسیب و جراحت شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

حیدری تصریح کرد: ۹ تن از این دانش آموزان به صورت سرپایی مداوا و ترخیص شدند، اما دو دانش آموز دیگر به دلیل شکستگی دست و پا همچنان بستری هستند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه، علت واژگونی مینی بوس را تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو به خاطر لغزندگی جاده اعلام کرد.

وی در پایان گفت: بارها به رانندگان هشدار داده شده تا در شرایطی بارانی و لغزنده بودن جاده از سرعت غیرمجاز پرهیز کنند، اما متاسفانه بی توجهی به اخطارهای پلیس چنین حوادثی را رقم می زند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید