خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه، شماری از کارگران عملیات غیرصنعتی پتروشیمی ماهشهر در شهرک بعثت (ممکو)، گروهی از کارگران فضای سبز و پاکبانان شهرداری اهواز، گروهی از کارگران شهرداری چرام واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد و تعدادی از رانندگان کمپرسی شهرستان ساوه، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات صنفی خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، شماری از کارگران عملیات غیر صنعتی پتروشیمی ماهشهر در شهرک بعثت (ممکو)، دست به اعتصاب زده و در مقابل ساختمان شرکت ممکو تجمع کردند.

معترضان دلیل تجمع خود را در اعتراض به مطالبات مزدی پرداخت نشده خود، عنوان کردند.

تجمع کارگران فضای سبز و پاکبان‌های شهرداری اهواز

به گزارش هرانا، امروز دوشنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، گروهی از کارگران فضای سبز و پاکبان‌های شهرداری اهواز، در اعتراض به مطالبات مزدی پرداخت نشده خود، در مقابل ساختمان استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع کارگران شهرداری چرام

به گزارش هرانا، امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، گروهی از کارگران شهرداری چرام واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، در اعتراض به معوقات مزدی و بیمه ای خود، در مقابل ساختمان شهرداری این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع رانندگان کمپرسی شهرستان ساوه

به گزارش ایلنا، امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، تعدادی از رانندگان کمپرسی شهرستان ساوه در اعتراض به نحوه تقسیم لاستیک و نداشتن گازوئیل، در مقابل ساختمان فرمانداری ویژه این شهر تجمع کردند.

ویدئویی از این تجمع منتشر شده است که گوینده آن که یکی از همین کامیون داران است، ضمن اعلام دلایل این اقدام خود و همکارانش تاکید می‌کند: هیچ کس جوابگوی مطالبات ما نیست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید