خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  خودکشی نوجوان ۱۷ ساله در استان همدان

خودکشی نوجوان ۱۷ ساله در استان همدان

خبرگزاری هرانا – یک نوجوان ۱۷ ساله در روستای کرفس از توابع شهرستان رزن واقع در استان همدان به دلیل ممانعت پدرش از رفتن به کلوپ بازی های رایانه ای، اقدام به خودکشی کرد و جان خود را از دست داد. سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی‌های سالانه از سوی سازمان پزشکی قانونی بیش از ۷ درصد اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تابناک، فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: پدر از فرزند خود می‌خواهد به جای رفتن به کلوپ بازی‌های رایانه‌ای، وقت خود را صرف درس و تحصیل کند، پسر ۱۷ ساله از ناراحتی به زیرزمین خانه رفته و با طناب خود را از سقف، حلق آویز می‌کند.

محمد باقر سلگی، رئیس پلیس این شهرستان رزن در این خصوص گفته است: پس از اطلاع رسانی از یک مورد خودکشی در روستای کرفس، ماموران پلیس در محل زندگی این فرد حضور یافتند.

بر اساس این گزارش، طبق اعلام والدین، پدر خانواده شب هنگام به فرزندش برای صرف نکردن وقت و زمان خود در کلوپ و پرداختن به درس و تحصیل تذکر می‌دهد، پسر با توجه به علاقه زیاد خود به بازی‌های رایانه‌ای، از تذکر پدر ناراحت می‌شود و فردای آن شب و صبح زود وارد زیرزمین خانه شده و با استفاده از طناب خود را از سقف زیر زمین حلق‌آویز می‌کند.

اعضای این خانواده بر این باور بودند که فرزندشان راهی مدرسه شده، ظهر آن روز فرزند دیگر خانواده وارد زیرزمین شده و با جسد حلق آویز برادرش مواجه می‌شود.

سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی‌های سالانه بیش از ۷ درصد از سوی پزشکی قانونی اعلام شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید