خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه 27 فوریه 2019, 22nd of November 2019      آخرين بروز رسانی در 2019/02/27 ساعت 17:39:07

    خانه  > حقوق آکادمیک, کودکان  >  استان البرز؛ بازداشت معلمی که ۵ دانش آموز دبستانی را با قاشق داغ سوزاند

استان البرز؛ بازداشت معلمی که ۵ دانش آموز دبستانی را با قاشق داغ سوزاند

خبرگزاری هرانا – دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد از بازداشت معلم خاطی خبر داد که با قاشق داغ به پنج دانش آموز دبستانی صدمه بدنی وارد کرده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، قیومى، دادستان عمومى و انقلاب شهرستان نظرآباد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقى و قضایى خبرگزارى میزان از بازداشت معلم خاطى خبر داد که با قاشق داغ به پنج دانش آموز دبستانى صدمه بدنى وارد کرده بود و گفت: در پى انتشار تصاویرى در فضاى مجازى در خصوص ایراد صدمه بدنى به دانش آموزان دبستانى توسط معلم، موضوع در دستور کار دادستانى قرار گرفت.

دادستان عمومى و انقلاب شهرستان نظرآباد خاطرنشان کرد: در اقدامات صورت گرفته مشخص شد که معلم خاطى با قاشق داغ گردن و دست پنج دانش آموز را سوزانده است.

وى ادامه داد: این دانش آموزان که در حیاط مدرسه مشغول سنگ پراکنى به یکدیگر بودند با تذکر معلم مواجه مى شوند که در ادامه و در پى بى توجهى دانش آموزان، معلم خاطى قاشق را توسط سماور داغ کرده و روى گردن و دست دانش آموزان مى گذارد.

قیومى تصریح کرد: معلم خاطى در همان روز بازداشت شد و اقدامات لازم در زمینه بررسى سلامت روانى وى در حال انجام است.

دادستان عمومى و انقلاب شهرستان نظرآباد افزود: تاکنون برخى از خانواده‌ها شکایت کردند و برخى دیگر نیز رضایت دادند، اما دادستانى به عنوان مدعى العموم پیگیر این موضوع خواهد بود.

لازم به اشاره است که مطابق ماده ۷۷ آیین نامه انضباطی مدارس، اعمال هرگونه تنبیه دیگر از قبیل اهانت، تنبیه بدنی و تعیین تکالیف درسی جهت تنبیه ممنوع است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید