خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  حمله مسلحانه به پایگاه بسیج در نیکشهر؛ بازداشت تعدادی از نیروهای بسیجی بلوچ توسط سپاه

حمله مسلحانه به پایگاه بسیج در نیکشهر؛ بازداشت تعدادی از نیروهای بسیجی بلوچ توسط سپاه

خبرگزاری هرانا – تعدادی از نیروهای بلوچ پایگاه مقاومت بسیج نیکشهر، در ارتباط با حمله مسلحانه ۱۳ بهمن ماه به مراسم صبحگاه این پایگاه بازداشت شدند. در پی این حمله مسلحانه، یک نفر کشته و پنج تن دیگر زخمی شده بودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از کمپین فعالین بلوچ، در جریان حمله مسلحانه به مراسم صبحگاه نیروهای پایگاه مقاومت بسیج نیکشهر در استان سیستان و بلوچستان، نیروهای سپاه دست به بازداشت برخی از نیروهای بلوچ این پایگاه زده است.

بر اساس این گزارش سازمان اطلاعات سپاه پاسداران تعدادی از نیروهای بلوچ پایگاه مقاومت بسیج نیکشهر را بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد در زاهدان منتقل کرده است.

اسامی سه تن از بازداشت شدگان “عیسی هوتی، اهل ملوران، ناصر آزادی، فرزند مراد، اهل چاهان و وحید بلوچ، فرزند دوست محمد، اهل سهروک” احراز شده است.

گفتنی است خانواده بازداشت شدگان از انتشار گزارش‌های بازداشت فرزندانشان منع شده و هیچ خبری از محل نگهداری و اتهام فرزندان خود ندارند.

لازم به ذکر است در تاریخ ۱۳ بهمن‌ماه ۹۷، در پی حمله مسلحانه به مراسم صبحگاه یک پایگاه بسیج در نیکشهر در استان سیستان و بلوچستان، یک نفر کشته و پنج تن دیگر زخمی شدند. گروه جیش العدل مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید