خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷, 13th of July 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ساعت ۱۴:۵۷:۰۱

    خانه  > حقوق آکادمیک, کودکان  >  امیدیه؛ تصادف سرویس مدرسه با تریلی و کشته شدن ۲ دانش آموز

امیدیه؛ تصادف سرویس مدرسه با تریلی و کشته شدن ۲ دانش آموز

خبرگزاری هرانا – سخنگوی اورژانس کشور از برخورد یک دستگاه تریلی با مینی بوس حامل دانش آموزان در محور امیدیه به ماهشهر خبر داد و گفت که “مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان بوده است و دو نفر جان خود را از دست داده‌اند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا، مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس از تصادف یک دستگاه مینی بوس با تریلی در ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه امروز در محور محور امیدیه به ماهشهر خبر داد.

وی گفت: مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان بوده است و دو نفر جان خود را از دست داده‌اند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور خاطرنشان کرد: “اطلاعات کامل تر متعاقبا اعلام می‌شود”.

در این گزارش به تعداد سرنشینان سرویس دانش آموزان و شمار مصدومان اشاره‌ای نشده است.

لازم به ذکر است که پیشتر در تاریخ ۱۳ بهمن‌ماه نیز بر اثر برخورد سرویس دانش آموزان استثنایی بندر شرفخانه با وانت پیکان، ۸ نفر زخمی شدند. در این حادثه ۴ نفر از دانش‌آموزان، به علت وخامت حال با اورژانس هوایی به بیمارستان تبریز منتقل شده بودند.

در تاریخ ۹ بهمن‌ماه نیز مدیر روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ بابلسر از تصادف سرویس مدرسه با یک دستگاه نیسان و مصدومیت پنج دانش آموز در این شهرستان و انتقال مصدومان به بیمارستانی در بابل خبر داده بود. در همان روز یک دستگاه خودرو سواری پیکان در حین انتقال دانش آموزان به مدرسه با ۷ سرنشین دانش آموز در جاده روستایی حاتم آباد به سمت مزرعه مهدی آباد شهرستان کبودرآهنگ واژگون شد و ۲ تن از دانش‌آموزان این حادثه به بیمارستان بعثت همدان منتقل شده بودند. در تاریخ ۶ بهمن‌ماه نیز بر اثر واژگونی یک سرویس مدرسه در حومه مشهد و حوالی منطقه “منزل آباد”، سه دانش آموز دختر و یک دانش آموز پسر مقطع دبستان مجروح و به بیمارستان منتقل شده بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید