خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  در ۹ ماهه سال جاری در تهران؛ حدود ۷۷ هزار نفر در پی صدمات ناشی از نزاع به پزشکی قانونی مراجعه کردند

در ۹ ماهه سال جاری در تهران؛ حدود ۷۷ هزار نفر در پی صدمات ناشی از نزاع به پزشکی قانونی مراجعه کردند

خبرگزاری هرانا – بر اساس گزارش اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، در نه ماه نخست امسال ۷۶ هزار و ۳۸۷ نفر به دلیل آسیب های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کرده‌اند. این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۶ که تعداد مراجعین، ۷۱ هزار و ۱۴۶ نفر اعلام شده بود، ۷ درصد افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، در نه ماه نخست سال جاری ۷۶ هزار و ۳۸۷ نفر به دلیل آسیب‌های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کرده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۷ درصد افزایش یافته است.

بر اساس گزارش اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۶ که تعداد مراجعین به دلیل نزاع به مراکز پزشکی قانونی ۷۱ هزار و ۱۴۶ نفر اعلام شده بود، ۷ درصد افزایش یافته است.

 بنابراین گزارش از کل مراجعین به دلیل آسیب‌های ناشی از نزاع در ۹ ماه، ۴۹ هزار و ۴۳۶ نفر مرد و ۲۶ هزار و ۹۵۱ نفر زن بوده‌اند.

در آذر ماه نیز آمار مراجعین نزاع با ۱۹ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال ۹۶ به ۷۷۲۳ مورد رسیده است.

پیشتر نیز سازمان پزشکی قانونی ایران گزارش کرده بود که آمار ارجاعات نزاع به این سازمان در ۹ ماهه سال جاری، به ۴۵۸ هزار و ۴۴۰ مورد رسید که نسبت به آمار مدت مشابه در سال گذشته، ۷ درصد افزایش داشته است. بر اساس این گزارش تهران در صدر مراجعات نزاع به پزشکی قانونی قرار دارد. در این میان میزان مراجعه مردان به پزشک قانونی به دلیل درگیری بیش از دو برابر زنان بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید