خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک, کودکان  >  زخمی شدن هشت نفر در تصادف سرویس دانش آموزان مدرسه استثنایی در شبستر

زخمی شدن هشت نفر در تصادف سرویس دانش آموزان مدرسه استثنایی در شبستر

خبرگزاری هرانا – صبح امروز بر اثر برخورد سرویس دانش آموزان استثنایی بندر شرفخانه با وانت پیکان، ۸ نفر زخمی شدند. در این حادثه ۴ نفر از دانش‌آموزان، به علت وخامت حال با اورژانس هوایی به بیمارستان تبریز منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، صبح امروز شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷، بر اثر برخورد سرویس دانش آموزان استثنایی بندر شرفخانه با وانت پیکان، ۸ نفر زخمی شدند.

در این حادثه، پرایدِ حامل دانش آموزان استثنایی در سه راهی شندآباد با وانت پیکان، شاخ به شاخ شد.

سرویس مدرسه با ۵ دانش آموزان استثنایی، مادر یکی از دانش‌آموزان و راننده پراید، صبح امروز از بندر شرفخانه عازم مدرسه استثنایی شبستر بود که دچار سانحه شد و ۷ سرنشین آن زخمی شدند.

راننده پیکان وانت هم به شدت زخمی شده است.

زخمی های حادثه برای درمان به بیمارستان شبستر اعزام شدند اما به علت وخامت حال ۴ نفر از دانش‌آموزان، این تعداد با اورژانس هوایی به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل شدند.

علی فام؛ فرمانده انتظامی شبستر با تایید این خبر گفت: نیروهای پلیس شهرستان در حال بررسی علت وقوع این سانحه رانندگی هستند.

شهرستان شَبـِستَر از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی در ایران است.

لازم به ذکر است که پیشتر در تاریخ ۹ بهمن‌ماه نیز مدیر روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ بابلسر از تصادف سرویس مدرسه با یک دستگاه نیسان و مصدومیت پنج دانش آموز در این شهرستان و انتقال مصدومان به بیمارستانی در بابل خبر داده بود. در همان روز یک دستگاه خودرو سواری پیکان در حین انتقال دانش آموزان به مدرسه با ۷ سرنشین دانش آموز در جاده روستایی حاتم آباد به سمت مزرعه مهدی آباد شهرستان کبودرآهنگ واژگون شد و ۲ تن از دانش‌آموزان این حادثه به بیمارستان بعثت همدان منتقل شده بودند.

در تاریخ ۶ بهمن‌ماه نیز بر اثر واژگونی یک سرویس مدرسه در حومه مشهد و حوالی منطقه “منزل آباد”، سه دانش آموز دختر و یک دانش آموز پسر مقطع دبستان مجروح و به بیمارستان منتقل شده بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید