خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک, سایر گروهها  >  واژگونی مینی‌بوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد بناب؛ ۶ تن مصدوم شدند

واژگونی مینی‌بوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد بناب؛ ۶ تن مصدوم شدند

خبرگزاری هرانا – صبح امروز یک دستگاه مینی بوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد بناب در محور بناب – ملکان واژگون شد. گفته می شود در پی این سانحه ۶ تن مصدوم شده اند که حال یکی از مصدومین وخیم گزارش شده است.

به گزاری خبرگزاری هرانا، به نقل از ایسنا، صبح امروز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه ۹۷، یک دستگاه مینی بوس در محور بناب – ملکان واژگون شد که حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب بود.

بر اساس این گزارش رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص این سانحه گفت: صبح امروز دوشنبه بر اثر واژگونی مینی بوس در محور بناب- ملکان شش نفر مصدوم شد.

فرزاد رحمانی افزود: از شش مصدوم این حادثه که در بیمارستان امام خمینی بناب تحت درمان هستند حال یکی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

همچنین عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی اظهار کرد: صبح امروز به علت بارش شدید باران و لغزندگی جاده‌ها یک دستگاه مینی بوس حامل دانشجویان پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب که برای گذراندن طرح خود به بیمارستان میاندوآب اعزام می‌شدند، واژگون شد.

وی مدعی شد: این مینی بوس از نظر فنی هیچ گونه مشکلی نداشته و دارای معاینه فنی بوده است.

در تاریخ ۴ دی ماه نیز واژگونی یک اتوبوس حامل دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران ابتدا در دم باعث کشته شدن ۸ تن و زخمی شدن ۲۸ نفر شد، اما پس از آن آمار کشته‌ شدگان به ۱۰ نفر رسید.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید