خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷, 20th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ساعت ۲۳:۱۷:۲۳

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  طی سال جاری؛ شناسایی و معرفی ۳۴۵ متخلف صید و شکار به مراجع قضایی در کهگیلویه و بویراحمد

طی سال جاری؛ شناسایی و معرفی ۳۴۵ متخلف صید و شکار به مراجع قضایی در کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری هرانا – مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت که در نه ماهه امسال ۳۴۵ نفر متخلف صید و شکار در این استان شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صداوسیما، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: “از ابتدای امسال تاکنون ۲۶۰ مورد تخلف در نقاط مختلف استان ثبت شده که عمده تخلف صید و شکار غیرمجاز بوده است”.

جعفری نژاد با بیان اینکه از مجموع ۳۴۵ نفر متخلف معرفی شده به دستگاه قضایی ۱۲ فقره پرونده آن با صدور رای قضایی مختومه و بقیه در حال رسیدگی است افزود: “در حوزه صید غیر مجاز آبزیان هزار و ۸۷۵ قطعه ماهی صید شده از متخلفان کشف و ضبط شد که به همراه وسایل صید به مراجع قضایی معرفی شدند”.

وی تعداد متخلفان معرفی شده به مراجع قضایی در حوزه شکار غیر مجاز پرندگان و پستانداران را ۲۵۵ نفر اعلام کرد و ادامه داد: “از این تعداد ۴۷ نفر به علت شکار پستانداران , ۲۰۸ نفر شکار غیر مجاز پرندگان و ۷۹ نفر دیگر هم به علت زنده گیری پرندگان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند”.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سلاح جنگی مجاز و غیر مجاز کشف شده را ۱۰۲ قبضه برشمرد و گفت: “از این تعداد ۸۴ قبضه ساچمه زنی مجاز و بقیه سلاح غیرمجاز بوده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید