خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان, فرهنگی  >  با شکایت اداره فرهنگ و ارشاد خوزستان؛ علی کارونی به دادگاه احضار شد

با شکایت اداره فرهنگ و ارشاد خوزستان؛ علی کارونی به دادگاه احضار شد

خبرگزاری هرانا – علی کارونی، خواننده اهوازی به اتهام نشر اکاذیب برای روز ۱۰ بهمن‌ماه به شعبه ۱۰۳ دادگاه کیفری دو اهواز احضار شد. این دومین بار است که این خواننده به دلیل شکایت اداره فرهنگ و ارشاد خوزستان به دادگاه احضار می شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز ۱۶ دی‌ماه ۱۳۹۷، علی کارونی، خواننده خوزستانی طی ابلاغیه‌ای به شعبه ۱۰۳ کیفری دو اهواز احضار شد.

بر اساس این ابلاغیه آقای کارونی به دلیل شکایت مریم داریوش نژاد، نماینده حقوقی اداره فرهنگ و ارشاد خوزستان مبنی بر “نشر اکاذیب و انتشار تهمت و الفاظ رکیک با نسبت‌های توهین آمیز و …” به شعبه ۱۰۳ دادگاه کیفری ۲ اهواز احضار شده است.

لازم به ذکر است که علی کارونی در بهمن‌ماه سال گذشته نیز طی ابلاغیه‌ای به اتهام “نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومى” به شعبه ۲۱ دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب اهواز احضار شده بود.

در مهرماه سال گذشته نیز کنسرت علی کارونی در شهر شیبان از توابع شهرستان باوی لغو شده بود. این در حالی بود که مجوز کنسرت این خواننده در شیبان و چند نقطه دیگر استان خوزستان از سوی اداره کل ارشاد این استان صادر شده بود.

علی کارونی یکی از خواننده‌های جوان و پرطرفدار عرب اهل اهواز است که برنده جایزه اول جشنواره بانگ بیداری نیز شده است.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید