خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  تعرض راننده سرویس مدرسه به دانش‌آموز ماهشهری

تعرض راننده سرویس مدرسه به دانش‌آموز ماهشهری

تعرض راننده سرویس مدرسه به دانش‌آموز ماهشهری

خبرگزاری هرانا – فرماندار ماهشهر از تعرض به یک دانش‌آموز دختر ماهشهری توسط راننده سرویس مدرسه خبر داد و گفت که در پی این تعرض بین این فرد و دانش‌آموز درگیری ایجاد شده و دختر دانش‌آموز از ماشین خارج شده است. رئیس آموزش و پرورش ماهشهر نیز از بازداشت دو راننده سرویس مدرسه در این خصوص خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، فرماندار ماهشهر از تعرض به یک دانش‌آموز دختر ماهشهری توسط راننده سرویس مدرسه خبر داد.

محسن بیرانوند، در این خصوص اظهار کرد: “در هفته جاری راننده یکی از مدارس دخترانه دبیرستان ماهشهر به علت غیبت چند روزه، راننده دیگری را جایگزین خود کرده و راننده جایگزین در راه برگشت قصد تعرض به آخرین مسافر خود را داشته است اما با مقاومت دانش‌آموز مواجه شد”.

وی افزود: “در پی این تعرض بین این فرد و دانش‌آموز درگیری ایجاد شده که دختر دانش‌آموز در مقابل تجاوز فرد مقابله کرده و از ماشین خارج شده است”.

فرماندار ماهشهر با بیان اینکه خانواده‌ این دانش‌آموز شکایتی در این زمینه تنظیم کرده‌اند، گفت: “پیمانکار حمل و نقل این مدرسه، قرارداد پیمانکاری‌اش لغو شده است”.

مجتبی دیناروند رئیس آموزش و پرورش ماهشهر نیز در این خصوص گفت: این اداره به محض مطلع شدن از این مسئله سریعا قرارداد پیمانکار مورد نظر را لغو کرده و هم اکنون ۲ راننده متخلف نیز در بازداشت به سر می‌برند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید