خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷, 23rd of April 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ ساعت ۲۰:۵۰:۳۲

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  تفهیم اتهام بهرام جوادی، مدیر مسئول سایت «یول پرس» و آزادی با قرار کفالت/ سند

تفهیم اتهام بهرام جوادی، مدیر مسئول سایت «یول پرس» و آزادی با قرار کفالت/ سند

خبرگزاری هرانا – بهرام جوادی مدیر مسئول سایت «یول پرس» در ارومیه در پی احضار به شعبه دوم بازپرسی این شهر، روز چهارشنبه در پرونده‌ای به اتهام “نشر اکاذیب” مورد بازپرسی و تفهیم اتهام قرار گرفت و سپس با تودیع قرار کفالت و تا زمان پایان دادرسی آزاد شد.  آقای جوادی در تاریخ ۲۴ آذرماه در پی شکایت استاندار آذربایجان غربی به دادگاه ارومیه احضار شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز چهارشنبه ۲۸ آذرماه ۹۷، بهرام جوادی مدیر مسئول گروه رسانه‌ای «یول پرس» در پی حضور در شعبه دوم بازپرسی ارومیه پس از بازپرسی و تفهیم اتهام با قرار کفالت، تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد.

بهرام جوادی در تاریخ ۲۴ آذرماه به دلیل شکایت محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به اتهام “نشر اکاذیب” به شعبه دوم بازپرسی ارومیه احضار شده بود.

در متن این احضاریه آمده بود که در خصوص شکایت استانداری آذربایجان غربی علیه شما دایر بر انتشار اکاذیب اینترنتی ظرف مدت ۵ روز جهت دفاع از اتهام انتسابی در این شعبه بازپرسی حاضر شوید؛ در غیراین‌صورت حکم جلب صادر خواهد شد.

محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی پس از سخنرانی خود در مورد تاریخ منطقه در جریان دیدار با دانشجویان آذربایجان غربی مشغول به تحصیل در تهران و انتشار آن در سایت “یول پرس” از مدیر مسئول این سایت شکایت کرده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید