خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷, 23rd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ ساعت ۱۷:۲۹:۴۲

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت ۱۳ گارگر در تهران

فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت ۱۳ گارگر در تهران

خبرگزاری هرانا – سخنگوی سازمان اورژانس از مصدومیت ۱۳ کارگر بر اثر آتش‌سوزی انبار لوازم یدکی واقع در خیابان امیرکبیر تهران خبر داد. ایران در زمینه‌ی رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، امروز ۶ آذرماه، انباری ۳۰۰ متری یک طبقه که به صورت دو ردیف مسقف در آن لوازم یدکی دپو شده بود، طعمه حریق شد که بلافاصله آتش نشانان به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس از مصدومیت ۱۳ کارگر در حادثه آتش سوزی انبار لوازم یدکی واقع در خیابان امیرکبیر تهران خبر داد و گفت :”تا کنون سه نفر از مصدومان برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شدند”.

مجتبی خالدی در این خصوص گفت: “حریق انبار لوازم یدکی در ساعت ۱۲:۴۰ امروز ۶ آذرماه به سامانه ۱۱۵ اعلام شد و بلافاصله با توجه به وسعت حادثه ۵ دستگاه آمبولانس دو دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوباکس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد”.

خالدی گفت: “در این حادثه ۱۳ مصدوم توسط آتش نشانان به عوامل اورژانش حاضر در محل حادثه تحویل داده شدند که از این تعداد مصدوم ۱۰ مورد به صورت سرپایی درمان و سه مورد برای درمان تکمیلی به بیمارستان منتقل شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید