خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷, 10th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ ساعت ۱۶:۴۱:۰۳

    خانه  > کودکان  >  کودک آزاری؛ ضرب و شتم یک کودک ۷ ساله در خراسان رضوی

کودک آزاری؛ ضرب و شتم یک کودک ۷ ساله در خراسان رضوی

خبرگزاری هرانا – غلامحسین حقدادی معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی از ضرب و شتم  یک دختر ۷ ساله توسط پدرش خبرداد و گفت که “اورژانس ۱۲۳ پس از مصاحبه با کودک و دیدن نشانه های کودک آزاری با مجوز قضایی کودک را جداسازی کرد و به مرکز رسالت تحویل داد تا شرایط ایمن برایش فراهم شود”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی از رو شدن دست پدری که دختر ۷ ساله خود را مورد آزار قرار می داد خبر داد.

غلامحسین حقدادی معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: “مدتی قبل دختری ۷ساله از بوفه مدرسه کیکی بدون پرداخت پول برداشته بود و مدرسه نیز این موضوع را به خانواده اطلاع داد و به مرکز مشاوره آموزش و پرورش معرفی شد”.

وی افزود: “پس از مراجعه متوجه شدیم حنانه مورد ضرب و شتم جسمی قرارگرفته و این موضوع چندین بار دیگر تکرار شده است”.

معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی ادامه داد: اورژانس ۱۲۳ پس از مصاحبه با کودک و دیدن نشانه های کودک آزاری با مجوز قضایی کودک را جداسازی کرد و به مرکز رسالت تحویل داد تا شرایط ایمن برایش فراهم شود.

وی اضافه کرد: “در حال حاضر هنوز در خصوص خانواده وی نتیجه مشخصی حاصل نشده است، کودک مادر ناتنی دارد ولی شکایتی از او ندارد همچنین پدر این فرزند اعتیاد دارد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید