خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران کارخانه روغن نباتی جهان

معوقات مزدی کارگران کارخانه روغن نباتی جهان

خبرگزاری هرانا – معاون هماهنگی امور اقتصادی و سرپرست معاونت سیاسی استانداری زنجان از معوقات مزدی کارگران کارخانه روغن نباتی جهان خبر داد و گفت که “جلسه‌ای با حضور نمایندگان کارگران و نمایندگان کارفرما برگزار شد که در نهایت قرار بر این شد که از روز دوشنبه این کارخانه فعالیت خود را آغاز کند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، معاون هماهنگی امور اقتصادی و سرپرست معاونت سیاسی استانداری زنجان با اشاره به معوقات مزدی کارگران کارخانه روغن نباتی، گفت: “کارگران روغن نباتی از روز دوشنبه فعالیت خود را آغاز می کنند”.

فرامرز نیک‌سرشت به آخرین وضعیت کارخانه روغن نباتی اشاره کرد و گفت: “جلسه‌ای با حضور نمایندگان کارگران و نمایندگان کارفرما برگزار شد که درنهایت قرار بر این شد که از روز دوشنبه این کارخانه فعالیت خود را آغاز کند”.

وی اظهار کرد: “کارفرما باید از زمان شروع فعالیت کارخانه دو ماه حقوق کارگران را پرداخت کند و ارسال بیمه کارگران به‌صورت ماهانه به تأمین اجتماعی و پرداخت حقوق به موقع طبق قانون کار، در اختیار داشتن حکم و فیش حقوقی است که باید کارفرما این تعهدات عمل کند”.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و سرپرست معاونت سیاسی استانداری زنجان گفت: “با حقوق جاری هرماه دو ماه از معوقات نیز به آنها پرداخت شود تا معوقات به صورت کامل تا پایان سال تسویه شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید