خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷, 21st of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ ساعت ۱۱:۱۶:۳۷

    خانه  > بهداشت و محیط زیست, سایر گروهها  >  محیط‌بان اندیمشکی در درگیری با شکارچی پرندگان مجروح شد

محیط‌بان اندیمشکی در درگیری با شکارچی پرندگان مجروح شد

خبرگزاری هرانا – رئیس اداره محیط زیست اندیمشک گفت که “یاسر رنجبر” محیط‌بان اندیمشکی در درگیری با شکارچی پرندگان در محدوده پشمینه‌زار مجروح و در بیمارستان بستری شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، سعید عیدی گماری عنوان کرد: “مهاجرت پرندگان به استان خوزستان و شهرستان اندیمشک باعث طمع عده‌ای و اقدام به شکار پرندگان زینتی و مهاجر در شهرستان اندیمشک شده است”.

وی با اشاره به درگیری در محدوده پشمینه‌زار در بخش مرکزی اندیمشک افزود: “از تجهیزات به‌جای مانده در محل درگیری این افراد شکارچیان پرنده و احتمالا غیر بومی باشند”.

رئیس اداره محیط زیست اندیمشک از مجروحیت یاسر رنجبر محیط‌بان اندیمشکی در درگیری با شکارچیان پرنده خبر داد و گفت: “پس از مشاهده این افراد، محیط‌بان اندیمشکی به آن‌ها تذکر داده که شکارچی‌ها با سنگ و چوب به سوی محیط‌بان حمله کردند”.

عیدی‌گماری، وضعیت عمومی محیط‌بان را مساعد و اظهار کرد: “متخلفان شناسایی و یاسر رنجبر محیط‌بان اندیمشکی نیز به دلیل مجروحیت و پیگیری درمان جراحات در بیمارستان بستری شد”.

وی در خاتمه با بیان اینکه افراد متخلف شناسایی شدند، افزود: “اقدام قانونی در ارتباط با این موضوع آغاز و در حال تکمیل پرونده و سیر مراحل قانونی است”.

شهرستان اندیمشک در جنوب غربی ایران و در شمالی‌ترین قسمت استان خوزستان واقع شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید