خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  کودک آزاری؛ قتل یک پسر بچه ۱۰ ساله در شهرستان کارون

کودک آزاری؛ قتل یک پسر بچه ۱۰ ساله در شهرستان کارون

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی استان خوزستان از قتل یک پسر بچه ۱۰ ساله در شهرستان کارون خبرداد و گفت که متهم توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: “متهم به قنل پسر بچه ۱۰ ساله که روز گذشته وی را در شهرستان کارون ربوده بود، در کمتر از ۲۴ ساعت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد”.

سردار حیدر عباس زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: “در پی وقوع یک فقره قتل پسر بچه ۱۰ ساله در روز گذشته، دستورات لازم به پلیس آگاهی شهرستان کارون برای شناسایی و دستگیری قاتل داده شد”.

این مقام انتظامی عنوان داشت: “ماموران پلیس آگاهی شهرستان کارون در کمتر از ۲۴ ساعت از وقوع قتل موفق به شناسایی قاتل شده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی قاتل را در مخفیگاهش دستگیر کردند”.

فرمانده انتظامی استان خوزستان افزود: “متهم به هویت ‘س – ح’ ضمن اعتراف به ربودن پسر بچه ۱۰ ساله در اعترافاتش اظهار داشت به علت اختلاف با خانواده پسر بچه، اقدام به ربودن وی کرده ولی کودک در داخل خودروی پراید به علت نامعلومی فوت نموده است، او هم جسد کودک را در حاشیه شهرستان کارون رها کرده است”.

وی ادامه داد: “براساس این اعتراف، متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد”.

شهرستان کارون یکی از شهرستان‌های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید