خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  مجید عزیزی، جهت تحمل حبس راهی زندان شیراز شد/ سند

مجید عزیزی، جهت تحمل حبس راهی زندان شیراز شد/ سند

خبرگزاری هرانا – مجید عزیزی، فعال مدنی ساکن شیراز که پیش تربه اتهام “تبلیغ علیه نظام” به یک سال حبس تعزیری محکوم شده بود در تاریخ ۲۸ آبان‌ماه جهت تحمل دوران محکومیت خود بازداشت و به زندان عادل آباد شیراز منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز دوشنبه ۲۸ آبان‌ماه ۹۷، مجید عزیزی، فعال مدنی ساکن شیراز جهت تحمل دوران محکومیت یک ساله خود به زندان عادل آباد شیراز منتقل شد.

یک منبع نزدیک به این فعال مدنی در گفتگو با گزارشگر هرانا گفت: “مجید عزیزی فعال مدنی و کارشناس بازیگری سینما که از جمله مخالفان حجاب اجباری بود پس از حضور در دادگاه با دستبند و در حضور خانواده خود جهت اجرای حکم یک ساله به زندان عادل آباد شیراز منتقل شد”.

 در تاربخ ۲۷ مردادماه سال جاری حکم یک سال حبس دادگاه بدوی این فعال مدنی از سوی شعبه ۱۷ دادگاه تجدید نظر استان فارس به ریاست محمد رضا حسین پور عینا تایید شده بود.

وی پیشتر به دلیل حمایت از اقدامات اعتراضی در رابطه با حجاب اجباری بازداشت و در تاریخ ۱۴ اسفند ۹۶ توسط شعبه اول دادگاه انقلاب شیراز به اتهام “تبلیغ علیه نظام” به یک سال حبس تعزیری محکوم شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید