خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ ساعت ۱۲:۲۳:۳۵

    خانه  > کودکان  >  کودک آزاری؛ ضرب و شتم یک کودک ۶ ساله در مهاباد

کودک آزاری؛ ضرب و شتم یک کودک ۶ ساله در مهاباد

خبرگزاری هرانا – یک کودک ۶ ساله در مهاباد به دلیل ضرب و شتم شدید و شکستی ران پا به بیمارستان مهاباد منتقل شد. حال عمومی این کودک که آثاری از سوختگی ناشی از آب داغ و وسایل گرم و کبودی در بدن وی به وضوح دیده می شود چندان مساعد نیست و از لحاظ روحی و جسمی دچار لطمه های شدیدی شده، از این رو هم اکنون در بیمارستان بستری و ممنوع الملاقات است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، با گزارش دریافتی از بیمارستان امام خمینی مبنی بر یک مورد مشکوک به ضرب و شتم کودک، بلافاصله ماموران اورژانس اجتماعی بهزیستی این شهرستان در محل حاضر شدند و پس از بررسی وضعیت جسمانی وی علایم آن را مشاهده کردند.

این کودک یک دختر ۶ ساله است که آثاری از سوختگی ناشی از آب داغ و وسایل گرم و کبودی در بدن وی به وضوح دیده می شود؛ ضمن اینکه از ناحیه پای راست نیز دچار شکستگی شده است.

با هماهنگی انجام شده و تایید شبکه بهداشت و درمان و اداره بهزیستی، شکایت علیه مجرم تنظیم و به مراجع قضایی تحویل شد.

کودک توسط مادربزرگ نانتی خود به بیمارستان منتقل شده است و هنوز علت این حادثه و هویت افرادی که نسبت به ضرب و شتم این کودک اقدام کرده اند، مشخص نیست.

حال عمومی این کودک چندان مساعد نیست و از لحاظ روحی و جسمی دچار لطمه های شدیدی شده؛ از این رو هم اکنون در بیمارستان بستری و ممنوع الملاقات است.

اداره بهزیستی مراحل اداری برای انتقال این کودک به مراکز شبانه روزی پس از ترخیص از بیمارستان را پیگیری می کند.

شهرستان مهاباد یکی از شهرهای کُردنشین استان آذربایجان غربی در ایران است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید