خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  صدور حکم اعدام برای یک متهم در فلاورجان اصفهان

صدور حکم اعدام برای یک متهم در فلاورجان اصفهان

خبرگزاری هرانا – رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت که متهم به “قتل ملیکا دختر ۵ ساله فلاورجانی” به اعدام محکوم شد. خسروی وفا اظهار کرد “متهم همچنین به جهت ادم ربایی نسبت به ملیکا، خواهر و برادرش به بیست سال حبس، کودک آزاری ملیکا به یکسال حبس و حبس غیرقانونی این دختربچه به چهار سال حبس محکوم شد”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، احمد خسروی وفا رئیس کل دادگستری استان اصفهان در تشریح آخرین جزئیات پرونده قتل ملیکا گفت: “متهم از جهت قتل به اعدام و از جهت تجاوز به عنف نسبت به فرد دیگری به اعدام محکوم شده است”.

این مقام قضایی در استان اصفهان در ادامه عنوان کرد: “متهم به قتل همچنین به جهت ادم ربایی نسبت به ملیکا، خواهر و برادرش به بیست سال حبس، کودک آزاری ملیکا به یکسال حبس و حبس غیرقانونی این دختربچه به چهار سال حبس محکوم شد”.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان تصریح کرد: “این رای در دادگاه کیفری یک استان اصفهان صادر شده و قابل تجدید نظر خواهی از سوی محکوم علیه است”.

گفتنی است، پیش از این رئیس کل دادگستری استان اصفهان اظهار کرده است که ملیکا قربانی معامله مواد مخدر شده و ۵ نفر در این رابطه دستگیر و بازداشت موقت شده اند.

لازم به یادآوری است که فریبا کلانتری رئیس اداره بهزیستی فلاورجان پیشتر از مرگ کودک ۵ ساله بر اثر ضرب و شتم در فلاورجان خبرداده بود.

شهرستان فلاورجان در جنوب غربی شهر اصفهان واقع گردیده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید