خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  استان تهران؛ خودسوزی جوان ۲۰ ساله مقابل وزارت کار

استان تهران؛ خودسوزی جوان ۲۰ ساله مقابل وزارت کار

خبرگزاری هرانا – فرمانده یگان‌های حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری تهران از خودسوزی جوانی ۲۰ ساله در مقابل وزارت کار خبر داد و گفت که “در این حادثه قسمت هایی از بدن این جوان دچار سوختگی شده است که با توجه به صدمات وارده عوامل اورژانس نسبت به انتقال مصدوم به مراکز درمانی اقدام کردند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا،‌ سرهنگ عباس کرمی در توضیح حادثه رخ داده مقابل وزارت کار گفت: “ساعت ۹ صبح روز جاری عوامل انتظامی یگان حفاظت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ضلع شمالی ساختمان وزارتخانه واقع در خیابان نیایش مشاهده کردند جوانی حدودا بیست ساله ای با یک دستگاه خودرو تیبا سفید رنگ در محل حاضر و در یک اقدام غیرمنتظره با استفاده از یک بطری بنزین اقدام به خودسوزی کرد که سریعا عوامل انتظامی وارد عمل شدند و برای پیشگیری از صدمات بیشتر حریق را اطفا کردند”.

وی افزود: “در این حادثه قسمت هایی از بدن این جوان دچار سوختگی شده است که با توجه به صدمات وارده عوامل اورژانس نسبت به انتقال مصدوم به مراکز درمانی اقدام کردند”.

سرهنگ کرمی در خاتمه عنوان داشت: “در تحقیقات اولیه مشخص شد، فرد مصدوم که با شوهر خواهرش اختلاف خانوادگی داشته به همین علت در مقابل محل کار وی اقدام به خودسوزی کرده است”.

لازم به اشاره است که روز گذشته هرانا در گزارشی از خودسوزی یک دختر ۲۲ ساله در کازرون خبر داده بود.

بر اساس داده های ثبت شده در مرکز آمار، نشر و آثار مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران در سالی که گذشت (اول فروردین ۱۳۹۶  تا ۲۷ اسفند ۱۳۹۶)، ۱۲ زن در اعتراض به وضعیت خود دست به خودسوزی زدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید