خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷, 24th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ ساعت ۱۸:۳۳:۴۳

    خانه  > کارگران  >  عدم پرداخت مطالبات مزدی کارگران شهرداری شوشتر

عدم پرداخت مطالبات مزدی کارگران شهرداری شوشتر

خبرگزاری هرانا – کارگران شاغل در شهرداری شوشتر که طی ماه گذشته در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدیشان دست به تجمعات اعتراضی زده بودند، با بیان اینکه هنوز پولی به حساب کارگران پرداخت نشده است، می‌گویند که طبق وعده‌ای که کارفرما به آنها در جریان اجتماعات اخیر داده است، هنوز پولی به حساب کارگران پرداخت نشده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران شهرداری شوشتر می‌گویند طبق وعده‌ای که کارفرما به آنها در جریان اجتماعات اخیر داده است، هنوز پولی به حساب کارگران پرداخت نشده است.

در آخرین تجمع کارگران شهرداری شوشتر که طی روز‌های نوزدهم تا بیست وششم مهرماه انجام شد، شهرداری و اعضای شورای شهر شوشتر طبق صورت‌جلسه‌ای وعده داده بودند که با متوقف کردن پروژه‌های عمرانی کوچک و بزرگ، اولویت پرداخت مطالبات مزدی کارگران باشد.

کارگران شهرداری شوشتر گفتند: “با این وجود اینکه دستمزد سال جاری خود را دریافت نکرده‌ایم اخیراً شهرداری شوشتر حدود ۳۰۰ میلیون تومان بابت یکی از زیرگذرهای شهر هزینه کرده است”.

کارگران شهرداری شوشتر بابیان اینکه یکی دیگر از مفاد صورت‌جلسه روز ۲۶مهرماه که برای خاتمه اعتراض کارگران نوشته شده است، این بود که همه کارگران و کارکنان پیمانکاری شهرداری طی ۱۰ روز آینده به قراردادی تبدیل وضعیت شوند، در ادامه افزودند: “در این زمینه از سوی مسئولان شهری گفته می‌شود فقط کارگران واحد موتوری و حمل زباله امکان تبدیل وضعیت از پیمانکاری به قراردادی را دارند و سایر کارگران امکان قراردادی شدن را نخواهند داشت.

کارگران شهرداری شوشتر تأکید کردند: “مطالبات مزدی ما به سال جاری مربوط می‌شود. ما همچنین درزمینهٔ پرداخت معوقات بیمه تأمین اجتماعی شاهد اتفاق خاصی نبوده‌ایم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید