خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  مدیر مسئول روزنامه کیهان با ۱۴ شکایت در دادگاه حاضر شد

مدیر مسئول روزنامه کیهان با ۱۴ شکایت در دادگاه حاضر شد

خبرگزاری هرانا – حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان برای تفهیم اتهام درباره ۱۴ شکایت جدید از سوی دولت، به دادگاه رفت. بیشترین تعداد شکایت‌ها از سوی نهاد ریاست جمهوری علیه مدیر مسئول کیهان مطرح شده است و شورای عالی امنیت ملی، وزارت نفت، وزارت صنعت و معدن، وزارت کشور و وزارت علوم، سایر شاکیان شریعتمداری هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کیهان مورخ ۲۹ مهرماه ۱۳۹۷، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان با حضور در شعبه دوم بازپرسی به پرسش‌های بازپرس این شعبه در خصوص تعدادی از پرونده‌ها پاسخ داد و ادامه بازپرسی به جلسات بعد موکول شد.

صبح روز شنبه ۲۸ مهرماه، حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان برای تفهیم اتهام درباره ۱۴ شکایت جدید دولت، به دادگاه رفت. بیشترین تعداد شکایت‌ها از سوی نهاد ریاست جمهوری علیه مدیر مسئول کیهان مطرح شده است و شورای عالی امنیت ملی، وزارت نفت، وزارت صنعت و معدن، وزارت کشور و وزارت علوم، سایر شاکیان شریعتمداری هستند.

گفتنی است که طی چند ماه گذشته ۱۸ فقره شکایت دیگر نیز از سوی نهاد ریاست جمهوری علیه روزنامه کیهان به دادگاه ارائه شده است و در حال حاضر فقط تعداد شکایات دولت از شریعتمداری بالغ بر ۳۰ فقره است که در خصوص تعدادی از این شکایت‌ها تفهیم اتهام صورت گرفته است.

حسین شریعتمداری روزنامه‌نگار ایرانی اصولگرا و مدیر مسئول روزنامه کیهان و از تاریخ ۱ دی‌ماه ۱۳۷۲ به عنوان نماینده آیت‌الله خامنه‌ای در مؤسسه کیهان مشغول به کار است.

کیهان قدیمی‌ترین روزنامه‌ در حال انتشار بعد از روزنامه اطلاعات در ایران است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید