خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران در ۲ واحد صنفی

معوقات مزدی کارگران در ۲ واحد صنفی

خبرگزاری هرانا – کارگران شاغل در شرکت “ول سرویسز ایران” در اهواز ۷ ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند. بنا بر خبری دیگر، کارگران گروه ملی فولاد اهواز، طی اطلاعیه‌ای از معوقات مزدی ۳ ماهه خود خبر دادند. آنها در بخشی از اطلاعیه خود می گویند “کماکان وعده و وعیدهای مسئولان ادامه دارد. کاش اقساط و جرائم وام‌های ما هم به تعویق می‌افتاد. کاش تعویق، شامل هزینه دارو و درمان نیز می‌شد. کاهش بدهکاری‌ها همچون حقوق ما که از یاد مسئولان رفته از یاد کاسبان و طلبکاران می‌رفت”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رادیو زمانه، مورخ ۲۹ مهر ۱۳۹۷، کارگران شرکت «ول سرویسز ایران» در اهواز هفت ماه است که دستمزد نگرفته‌اند.

آنها یکشنبه ۲۹ مهر یک پارچه نوشته بر در ورودی این شرکت حفاری نصب کردند که بر روی آن نوشته بود: “ما پرسنل شرکت ول سرویس ایران  هفت ماه حقوق حقوق، عیدی، پاداش و حق بیمه خود را دریافت نکردیم و خانواده‌های ما در وضعیت بد معیشتی به سر می‌برند”.

معوقات مزدی کارگران گروه ملی فولاد اهواز

به گزارش ایلنا، مورخ ۳۰ مهر ۱۳۹۷، کارگران گروه ملی فولاد اهواز، در اطلاعیه‌ای به مشکلات معیشتی خود اشاره و خواستار رفع این مشکلات شدند.

در این اطلاعیه آمده‌است: “باز هم وارد سه ماه حقوق معوقه شدیم و کماکان وعده و وعیدهای مسئولان ادامه دارد. کاش اقساط و جرائم وام‌های ما هم به تعویق می‌افتاد. کاش تعویق، شامل هزینه دارو و درمان نیز می‌شد. کاهش بدهکاری‌ها همچون حقوق ما که از یاد مسئولان رفته از یاد کاسبان و طلبکاران می‌رفت. ولی افسوس که تمام سنگ‌های مشکلات از آن پای لنگ کارگران است.  از مشکلات شخصی که به مشکلاتی عادی برای همه ما تبدیل شده است بگذریم، مشکلات تولید نیز اضافه شده و دیروز اگر قصه فقط غصه نان بود امروز علاوه بر غصه نان، دلنگرانی کمبود تجهیزات به گفته و تایید سرپرستان بخش‌ها نیز اضافه شده است”.

آنها در ادامه اطلاعیه ضمن شرح مشکلات و کاستی‌های تولید عنوان کرده‌اند: “صدای غلطک‌های تولید این شرکت، طنین حیات ما و رزق و روزی خانواده‌های ماست و اگر روزی سکوت بر این شرکت حکم فرما شد یقین بدانید یکی یکی چراغ خانه‌های ما خاموش خواهد شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید