خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  گزارشی از اعدام ۲ زندانی در زندان رجایی شهر کرج

گزارشی از اعدام ۲ زندانی در زندان رجایی شهر کرج

خبرگزاری هرانا – مرد روستایی که با همدستی دوستش همسر خود و برادر او را به “قتل” رسانده بودند، هفته گذشته در زندان رجایی شهر کرج اعدام شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایران، ساعت ۲۲ شامگاه دهم فروردین سال ۹۴ اهالی یکی از روستاهای شهریار با صحنه دلخراشی مواجه شدند.

آنها جسد خواهر و برادری را داخل خانه‌شان درحالی پیدا کردند که مردی قمه به دست سعی داشت از خانه آنها فرار کند.

اهالی روستا مرد را دستگیر کرده و تحویل پلیس دادند.

مرد جوان در بازجویی مدعی شد که قتل‌ها را با همدستی شوهر قربانی این حادثه به نام امیر مرتکب شده است.

هنوز ۲۴ ساعت از این حادثه نگذشته بود که امیرنیز بازداشت شد و در بازجویی‌ها گفت: “مدت‌ها بود که با همسرم اختلاف داشتم و به رفتارهای مرموز او شک کرده بودم، ابتدا رفت و آمدهای وی را تحت‌نظر گرفتم و متوجه شدم با مردی رابطه‌ دارد به همین خاطر نقشه قتل او را طراحی کردم. از دوستم هم خواستم در اجرای این نقشه کمکم کند. شب حادثه باهم به آنجا رفتیم اول دوستم زنگ خانه را زد و مادر زنم در را باز کرد. همزمان من نیز به زور وارد خانه شدم. در همین هنگام برادرزنم از راه رسید که مجبور شدم با قمه او را بزنم. بعد هم همسرم را زدم و فرار کردم. دوستم هم چند ضربه به همسرم و برادرش زد اما قبل از فرار دستگیر شد”.

پس از مراحل بازجویی ، آنها در دادگاه پای میز محاکمه رفته و با توجه به درخواست اعدام اولیای دم؛ امیر و دوستش به مرگ محکوم شده و هفته گذشته در زندان رجایی شهر اعدام شدند.

هرانا پیش‌تر در تاریخ ۱۱ مهرماه ۹۷ از اعدام دو زندانی در زندان رجایی شهر کرج که در یک پرونده مشترک از بابت قتل به اعدام محکوم شده بودند، خبر داده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید