خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ ساعت ۲۲:۵۵:۴۰

    خانه  > سایر گروهها  >  حمله نیروهای امنیتی و انتظامی به دستفروشان سوخت در سراوان

حمله نیروهای امنیتی و انتظامی به دستفروشان سوخت در سراوان

خبرگزاری هرانا – صبح امروز، نیروهای امنیتی و انتظامی با یورش به مغازه‌ها و دستفروشان سوخت در سراوان آنها را مورد ضرب و شتم قرار داده و گالن‌هایشان را جمع کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کمپین فعالین بلوچ، امروز ۷ مهرماه ۱۳۹۷، ماموران نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و مرصاد شهر سراوان با حمله به کسبه اطراف پمپ بنزین شهر آنها را مورد ضرب شتم شدید قرار داده و کسانی که مقاومت کردند را بازداشت کردند.

به گفته یکی از شاهدان عینی: “مامورین امنیتی و انتظامی با یورش و جیغ داد بر سر کسبه دست‌فروش و دکه‌دارها آنها را مورد ضرب شتم قرار دادند و کپسول گاز و گالن‌های بنزین آنها را با خود بردند”.

این منبع ادامه داد: “مردم با فرماندار شهر تماس گرفتند و رفتار مامورین را گزارش دادند که هیچ توجهی به گزارشات مردمی صورت نگرفت”.

ماموران پس از آن به حالت گشت‌زنی در شهر به رعب وحشت مردم پرداخته و موبایل تعدادی از کسانی که از صحنه فیلم‌برداری کرده بودند را نیز گرفتند.

گفتنی است چند روز پیش مردم شهر سراوان همزمان با چند شهر دیگر در بلوچستان با نگهداشتن بوق ممتد خودروهای خود به کاهش سهمیه سوخت در استان اعتراض کردند.

شهرستان سراوان یکی از شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان ایران است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید